Kozí příběh se sýrem
Kozí příběh: Pověsti staré Prahy
Jediný legální online nákup přímo od tvůrců

 

Nejprve děkujeme, že čtete tyto řádky.

Trocha úvahy, pro ty, kteří chtějí vše zadarmo.
Vyrobit film stojí hodně peněz ((v případě Kozího příběhu 35 milionů korun každý z filmů). Český trh je malý, lidé na internetu stahují a trh s DVD celosvětově téměř skončil. Přesto, že je Koza nejúspěšnější český animovaný film z Čech, se vrátilo POUZE 30%-40% investovaných peněz a každý film je stále 15-20 milionů ve ztrátě...
Není to ovšem problém pouze Kozího příběhu. Téměř z každého českého filmu se vrátí pouze 10% investovaných peněz... a na to, aby se film POUZE zaplatil, je potřeba 500.000 - 600.000 diváků. Takových českých filmů je v novodobé historii pouze několik.
Na našich filmech pracovaly desítky lidí dohromady 9 let a věřte, že je to stálo opravdu spoustu sil.
Když stáhnete film zdarma, nebo dokonce platíte serverům, které podporují sdílení souborů, okrádáte tvůrce. K nim se nedostane ani koruna.
Je to asi jako byste měli rádi psy, chovali je, ale nekupovali pro ně jídlo. Jednoduše chcípnou. A s českým filmem (i zahraničním nezávislým) to bude stejné.

Tvůrci skončí a filmy prostě nebudou.

Věřte, že vyrobit film dá trochu víc práce, než jeden oběd a 3 piva v hospodě, za které běžně platíte a vůbec se nad tím nepozastavujete...

Navíc dostanete film v nejlepší možné kvalitě přímo od zdroje.

Všem, kteří si film zakoupili, děkujeme.